Tabulky velikostí

 

KALHOTKY VICTORIA'S SECRET
 
Kalhotky Victoria's Secret velikostně odpovídají běžné evropské konfekci. Pokud tedy nosíte např. kalhotky velikosti M, pak Vám budou i kalhotky Victoria's Secret sedět ve velikosti M.

 

 

SPORTOVNÍ PODPRSENKY A BRALETKY

 

 

  

PODPRSENKY VICTORIA'S SECRET

Pro zjištění velikosti vhodné velikosti podprsenky použijeme krejčovský metr, kterým změříme obvod přes prsa a obvod pod prsy.

Pro změření obvodu pod prsy měřte v podprsence s lehkou výztuží, stoupněte si rovně a vodorovný napnutý metr přiložíme těsně pod lem podprsenky, tímto získáme rozměr obvodu pod prsy.

Pro měření obvodu přes prsa postupujte stejným způsobem a napnutým metrem změřte vaše nejobjemnější místo přes prsa. Číslo, které získáme je obvod přes prsa. Když odečteme rozměr obvodu přes prsa od obvodu pod prsy dostaneme velikost košíčků.

JAK URČIT VELIKOST?

Pokud naměříme například pod prsy 80 cm a přes prsa 92 cm, pak postupujeme následovně: obvod je změřený na 80 cm, ale podprsenka by měla perfektně sedět na svém místě celý den, a proto se nebojte volit minimálně o 5 cm menší obvod.

Abychom se dozvěděli jakou vybrat velikost košíčků, odečítáme obvod pod prsy od naměřeného obvodu přes prsa. V tomhle případě to bude 92 cm mínus 80 cm, vychází nám 12 cm, což odpovídá košíčkům velikosti C (viz. tabulka níže).

 

 

 S výběrem správné velikosti Vám rády poradíme také na chatu nebo na e-mailu info@mebeauty.cz

 
 
 

 

Zpět do obchodu