Sleva 20% na celý nákup! 🤩 V košíku zadejte kód DVACET

Tabulky velikostí

 

KALHOTKY VICTORIA'S SECRET
 
Kalhotky Victoria's Secret velikostně odpovídají běžné evropské konfekci. Pokud tedy nosíte např. kalhotky velikosti M, pak vám budou sedět i kalhotky Victoria's Secret ve velikosti M.

 

tabulka velikosti kalhotky victorias secret

 

SPORTOVNÍ PODPRSENKY A BRALETKY

 

tabulka velikosti sportovni podprsenky victorias secret

Tip: Sportovní podprsenky a braletky vybírejte podle vaší běžné velikosti triček nebo mikin

 

PODPRSENKY VICTORIA'S SECRET

 

Každá velikost má "sesterskou velikost", kde je objem košíčků stejný, i když se čísla a písmena mění. Pokud máte například podprsenku velikosti 80D bude vám sedět i velikost 85C. Pokud dáváte přednost volnějšímu pásku, doporučujeme právě tuto velikost. Sesterská velikost je vždy o číslo větší obvod a o písmeno menší košíček. Mějte na paměti, že tabulky velikostí podprsenek většiny značek se mírně liší. 

Pro zjištění velikosti vhodné velikosti podprsenky použijeme krejčovský metr, kterým změříme obvod přes prsa a obvod pod prsy.

Pro změření obvodu pod prsy měřte v podprsence s lehkou výztuží, stoupněte si rovně a vodorovný napnutý metr přiložíme těsně pod lem podprsenky, tímto získáme rozměr obvodu pod prsy.

Pro měření obvodu přes prsa postupujte stejným způsobem a napnutým metrem změřte vaše nejobjemnější místo přes prsa. Číslo, které získáme je obvod přes prsa. Když odečteme rozměr obvodu přes prsa od obvodu pod prsy dostaneme velikost košíčků.

Pokud naměříme například pod prsy 80 cm a přes prsa 92 cm, pak postupujeme následovně: obvod je změřený na 80 cm, ale podprsenka by měla perfektně sedět na svém místě celý den, a proto se nebojte volit minimálně o 5 cm menší obvod.

Abychom se dozvěděli jakou vybrat velikost košíčků, odečítáme obvod pod prsy od naměřeného obvodu přes prsa. V toto případě to bude 92 cm mínus 80 cm, vychází nám 12 cm, což odpovídá košíčkům velikosti C. Výsledná velikost je tedy 75C nebo 80B.

 
tabulky velikost podprsenek

 

 S výběrem správné velikosti vám rády poradíme také na chatu nebo na e-mailu info@mebeauty.cz

 
 
 

 

Zpět do obchodu